KİLO ALMA

Çok fazla yöntem denediğiniz halde kilo alamıyorsanız kilo alma programlarımıza göz atın!

Kilo Verme Programları Nedir

KİLO ALMA PROGRAMLARI NEDİR ?

Yağ-kas analizinizin sonucunda sizin yaşam tarzınıza uygun hazırlanan programları ve takip sürecini kapsayacaktır. Size uygun hazırlanan programlar bütçenize uygun, pratik, kolay hazırlanabilir, kas kitlesini destekleyici programları içerecektir.

Doğru besinlerin doğru miktarlarıyla size özel hazırlanan programlarla haftada +500 gram, +1 kg arasında kilo artışı sağlanabilmektedir.

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı’nın takip ve motivasyonu ile diyetlere çok kolay uyum sağlayabilecek ve ideal kilonuza kalıcı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

NEDEN KİLO ALMA PROGRAMLARI ?

Sağlıklı kilo vermek ne kadar düzen, disiplin ve uzman yardımı istiyorsa kilo alabilmek için de aynı şekilde de sistemli bir yol izlemek gerekmektedir. Kilo alma programlarında hedef, kilo alamayan bireylerin sağlıklı bir şekilde kas hacminin ve yağ kütlesinin arttırılmasıdır.

Fazla kilo bireylerde birçok sağlık sorununa neden olduğu gibi zayıflık da sağlığınızı kötü etkileyebilir. Sık sık hasta olmanızın, bitkin ve yorgun hissetmenizin sebepleri enerji depolarınızın yetersizliği, vitamin-mineral eksiklikleri ve buna bağışıklığınızın zayıflamasından kaynaklanıyor olabilir. Bu kronik hastalıklara zemin hazırlar.

Siz de kurucu diyetisyenimizle hem hedefinize hem sağlığınıza ulaşabilirsiniz.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Birkaç kez kendi başıma kilo almayı denedim. Ama sadece biraz göbek çıktı. Vücudumun geri kalan yerleri aynıydı. Nutrition İstanbulu iş yerime giderken görüyordum. Randevu aldım ve kilo alma diyetine başladık. Diyeti aldığımda önceden nasıl yanlış kilo almaya çalıştığımıda görmüş oldum  48 kilodan 53 kiloya çıktım ki bu benim için imkansız bişeydi. Çok teşekkürler güleryüzünüz ve desteğiniz için.

Bayan
Kamuran Eser

Arkadaşlarım Samet beye zayıflamaya gidiyorlardı. Bir gün bende eşlik ettim onlara. Kilo da aldırıyor musunuz dediğimde elbette dedi ve o gün başladık. Hem spora teşvik etti hem düzenli beslendim ve sonuç belkide 10 yıldır görmediğim 7 kilo üzerinde. Hem kas aldım hem dengeli bir şekilde yağlandım. Şimdi kilomuzu koruyoruz.

Avatar5
Erkan Baylav

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !