HASTALIKLARDA BESLENME

Sağlıklı beslenmenin, hastalıkların oluşumunu %60 oranında azalttığını biliyor muydunuz?

Kilo Verme Programları Nedir

HASTALIKLARDA BESLENME NEDİR ?

Kan tahlili sonuçlarınıza, hastalıklarınızın belirtilerine, doktorunuzun yönlendirmesine ve hastalığınızın seyrini baz alarak size uygun yazılan beslenme programlardır.
Hastalıkların ilerleyişini durdurucu ve iyileştirici prensiplere uygun beslenme yöntemlerini kapsamaktadır.

HANGİ HASTALIKLARDA BESLENME TEDAVİSİ UYGULUYORUZ ?

-Diyabet (şeker) hastalarında beslenme
-Hipoglisemi hastalarında beslenme
-Troid hastalarında beslenme
-İnsülin direnci olan kişilerde beslenme
-Böbrek hastalıklarında beslenme
-Karaciğer hastalıklarında beslenme
-Kalp hastalıklarında beslenme
-Kanser hastalarında beslenme
-Mide (Reflü / gastrit) hastalıklarında beslenme
-Çölyak hastalarında beslenme
-Polikistik over hastalarında beslenme
-Yüksek trigliserit hastalarında beslenme
-İrritabl bağırsak sendromu (İBS) hastalarında beslenme
-Evde bakım hastalarında enteral & parenteral beslenme

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Samet beyle yaklaşık bır ay önce tanıştım. Kilo problemim vardı ve aynı zamanda tip 2 diyabetim ona göre beslenmem gerekiyordu . Acilen bir profesyonel destek almalı ve iyi bir diyetisyen bulmalıydım. Samet beyi tesadüfen gıttıgım bır merkezde bulmadım kendisi ile ilgili çok güzel ,güven verici yazılar okumuştum bunun ıcın Samet beyın çalıştığı yerleri internetten öğrenip onu buldum ve sağlıklı beslenme programına başladık. Bir ayda kılolarımın bır kısmını verdım ve dıyabetım ile ilgili testlerimde beslenme seklim degiştigi için cok guzel cıktı .Samet bey çok genc olmasına rağmen mesleğinde çok başarılı , size güven verıyor . Hazırladığı listeleri tamamen kişiye özel ölüm orucu yaptırmadan gercekten yiyerek zayıflatıyor . Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek , fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız kesinlikle Samet Bey le tanışmanızı tavsiye ediyorum.

Bayan
Ebru Atınç

Merhaba, Samet bey’le yakınımın tavsiyesi üzerine tanıştım. O gün başladığımız diyet yolculuğum halen devam etmekte. Beş aylık dönem boyunca toplamda 23 kilo (yaş:52 )verdim, ve bu iş benim sürekli kullandığım tansiyon ilacımı bırakmam gibi ciddi bir sağlık problemini de ortadan kaldırdı. Asla aç kalmadan ve değişen bir besin listesi ile zor olmadan yapılabilen bir diyet, hatta yaşam tarzına dönüştü. Önemle vurgulamak istediğim en önemli bir hususta işine ve hastalarına verdiği değerdir.Bu işi yapmak istiyorsanız Samet bey doğru bir yer, gerçekten tavsiye ediyorum.Samet bey, başarılarınızın devamını diliyorum, şuna inanıyorum ki bundan sonra hayatımızda olacak bir kişisiniz.

Bayan
Sema Beykal

Samet beyle bi arkadaşımın önerisiyle tanıştım.kendisi çok güleryüzlü olup benimle çok ilgilendi.kendisiyle gayet iyi anlastık.ayriyetten benim insülin direncim oldugu için kilo veremem zannederken beni dogru bilgilendirerek ve iyi motive ederek cesaretlendirdi.2 ayı aşkın bisüredir kendisinden uzman destegi alıyorum ve yaklaşık 11 kilo verdim.insülin direnci olmasına ragmen.şuan cok mutluyum azimle ve gayretle diyete devam ediyorum.üstelik bana yazdıgı listelerde kesinlıkle beni aç bırakmıyo.diyetin aç kalmak olmadıgını samet bey sayesinde anlamış oldum ve tecrübe ettim.tanışılmaya deger biri ve kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Avatar5
Talip Çakmak

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !