ZAYIFLAMA

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı ile fazla yağlarınızdan kurtulmak ister misiniz?

Kilo Verme

ZAYIFLAMA PROGRAMLARI NEDİR ?

Zayıflama programları, vücut analiz cihazımızda yapılacak ölçüm sonucunda sizin yaşam tarzınıza uygun hazırlanan programları ve takip sürecini kapsayacaktır. Size uygun hazırlanan programlar bütçenize uygun, pratik, kolay hazırlanabilir ve yağ kaybı odaklı diyet programlarını içerecektir.

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı’nın takip ve motivasyonu ile diyetlere çok kolay uyum sağlayabilecek ve binlerce danışanında olduğu gibi ideal kilonuza kalıcı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

NEDEN KİLO VERME PROGRAMLARI ?

Günlük alınan enerjinin harcanan enerjiden fazla olması durumunda, harcanamayan enerji vücutta yağ olarak depolanmaktadır. Fazla yağın vücutta aşırı birikmesi, yaşam kalitesini azaltırken birçok hastalığa da davetiye çıkartmaktadır.

Sağlığınızı tehdit eden problemlerden korunabilmek ve eski formunuza tekrar kavuşmak için Uzman Diyetisyen Samet Yağlı’nın hazırlayacağı programlarla sağlıklı bir şekilde zayıflayıp, ideal kilonuzu koruyabilirsiniz.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

2
Kişiye beslenme programı hazırladık

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !