SPORCULARDA BESLENME

Amacınız yağ kaybedip aynı zamanda kas kazanmak mı? Doğru yerdesiniz

Sporcu Kadın

SPORCULARDA BESLENME NEDİR ?

Sporcularda kas kazanımını doğru bir şekilde sağlamak ve yağ yakımını desteklemek amacıyla uygulanır. Kişisel hedefleriniz doğrultusunda uzmanlarımız size en uygun programı hazırlayacak ve kısa sürede sonuç almanızı sağlarlar.

NEDEN SPORCU BESLENMESİ ?

Spor yapan bireylerin hem performans artışı hem de hedeflediği yağ-kas hacmine ulaşması için profesyonel bir desteğe ihtiyaç vardır.

Yapılan antrenmanların yanı sıra kişiyi başarıya götürecek ve önemli fark yaratacak olan konu beslenme düzenidir. Kişileri hem sağlıklı beslenmeyi öğretecek olan ve hastalılardan koruyacak olan sporcu beslenme danışmanlığı almaları gerekmektedir.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Sinem hanım tanışmadan önce 79 kilo ve yüzde 18-20 yağ oranım vardı. Sinem hanım’ın uyması kolay ve kolay bulunabilen ürünler ile hazırladığı liste ile ve bu listede ki ürünlerin ekonumik olması da oldukça önemli. 72 kiloya yüzde 9-10 yağ oranına kadar düştüm. Kendim için çok kısa bir sürede. Sinem hanım listeyi yazdıktan sonra danışanın takip eden arayıp soran bir diyetisyen. Şunun yerine şunu koyalım gibi. Sonra kilo almam konusunda da yardımcı oldu. Birçok spor salonunda birçok diyetisyen ile çalıştım. Bu yüzden kıysaslama yapabiliyorum. Bende ki değişimim eş dost arkadaşlar tarafından da fark edilince onlara da tavsiye etiim. Size de şiddetle tavsiye ediyorum.

Avatar5

Talip Alpay

Sinem Hanım ile çalıştığım spor salonunda tanıştım. Hedeflediğim yağ oranına sayesinde kısa sürede ulaştım. Diyete ilk başladığımda benim nasıl beslendiğimi öğrendi ve ona göre bir liste verdi. Yani yediklerimde fazla bir değişiklik olmadı. Bu yüzden diyet süreci çok rahat geçti. Özellikle sporcu beslenmesi konusundaki tavsiyeleri, yağ oranımı düşürmemde çok yardımcı oldu. Bu süreçte kendisine sorduğum tüm sorulara sabırla ve içtenlikle cevap verdi. Diyet ve özellikle sporcu beslenmesi konusunda uzman arayan herkese tavsiye ediyorum.

Avatar5

Kerem Buldular

Merhabalar, Diyetisyen Sinem Hanım ile hali hazırda devam etmekte olduğum spor salonu aracılığıyla tanıştım. Kendisi sporcu beslenmesi konusunda uzman diyetisyenlik hizmeti veriyordu. Açıkçası aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım, aklıma takılan tüm sorulara verdiği profesyonel ve yetkin cevaplar işinin uzmanı olduğunu gerçekten belli ediyor. Kısa sürede uyguladığım diyet sayesinde yağ oranımda belirgin bir düşüş olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan değerlendirmem gerekirse daha önce hizmet aldığım diyetisyenlerden farkının her zaman ulaşılabilir olması, güler yüzlü oluşu ve “doğru bilinen yanlışlar” konusunda tavsiyelerinin farklılığı diyebilirim. Basma kalıp yöntemlerden uzak çalışma stili kendisini çalıştığım şirkette diğer arkadaşlarıma da tavsiye etmeme sebep oldu. Kısacası kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım, umarım sizin de böyle bir fırsatınız olur.

Avatar5

Burkay Levent

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

EKİBİMİZ

Sametyagli

SAMET YAĞLI

KURUCU VE UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

Sinem

SİNEM TÜRKMEN

UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN