SPORCULARDA BESLENME

Amacınız yağ kaybedip aynı zamanda kas kazanmak mı? Doğru yerdesiniz

Sporcu Kadın

SPORCULARDA BESLENME NEDİR ?

Sporcularda kas kazanımını doğru bir şekilde sağlamak ve yağ yakımını desteklemek amacıyla uygulanır. Kişisel hedefleriniz doğrultusunda uzmanlarımız size en uygun programı hazırlayacak ve kısa sürede sonuç almanızı sağlarlar.

NEDEN SPORCU BESLENMESİ ?

Spor yapan bireylerin hem performans artışı hem de hedeflediği yağ-kas hacmine ulaşması için profesyonel bir desteğe ihtiyaç vardır.

Yapılan antrenmanların yanı sıra kişiyi başarıya götürecek ve önemli fark yaratacak olan konu beslenme düzenidir. Kişileri hem sağlıklı beslenmeyi öğretecek olan ve hastalılardan koruyacak olan sporcu beslenme danışmanlığı almaları gerekmektedir.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Samet beyi Beşiktaş tv de gördüm. Anlattıkları çok hoşuma gitmişti. O dönem oğluma bir diyetisyen arıyorduk. Oğlumda Beşiktaş alt yapısında futbol oynuyor. Derken randevumuzu aldık kalktık gittik. İyikide gitmişiz. Hem sporda beslenmeyi anlattı oğluma hem zayıflamayı. Ben bile her hafta bişey öğrenmeye gidiyordum. 13 kilo verdi Samet bey sayesinde. Çok güleryüzlü pozitif bir insan. Diyetisyen arıyorsanız gidin derim.

Bayan

Elif Güner

Spor salonunda bir hocayla çalışıyordum. Diyette yazıyordu aynı zamanda ama yanlış bişeyler gittiğini hissediyordum. Yani sporculuğu gayet başarılı ama diyet kısmı zorlama yapıyor gibiydi. Sonrasında bir diyetisyen arayışına girdim. İnternette Nutrition İstanbulla karşılaştım. Samet hoca zayıflama diyetlerinden ziyade sporcu diyetini anlatmaya başlayınca doğru yerdeyim dedim. 4 ay geçti. Hem kaslandım. Yağım 10 kilolara düştü. Teşekkürler hocam.

Avatar5

İhsan Eliaçık

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN