KİLO KORUMA

İdeal kilonuza ulaştıktan sonra beslenme uzmanlarımız, kilonuzun takipçisi olmaya devam eder.

Kilo Verme Programları Nedir

KİLO KORUMA PROGRAMLARI NEDİR ?

Kilo koruma programları kilo alma ve kilo verme programlarının sonunda uygulanan hayat boyu kilo ile baş etmek zorunda kalmayacağınız, sürdürülebilir beslenme alışkanlıklarının edinildiği bir sistemdir.

Amaç yaşam boyu kalıcı sağlıklı beslenme alışkanlıklarını benimseyerek bunu artık bir yaşam tarzı haline dönüştürmektir. En az kilo verdiğiniz süre kadar mevcut kilo koruma programı uygulanmalıdır. Kilo koruma programları Nutrition İstanbul’dan hizmet alan danışanlar için ücretsizdir.

NEDEN KİLO KORUMA PROGRAMLARI ?

Yapılan araştırmalar, kilo veren kişilerin %30’unun kilosunu 1 yılda geri aldığını, %90’ının ise 3 yılda verdiği kiloları geri aldığını göstermektedir.

Yapılan en büyük yanlış ideal kiloya geldikten sonra koruma programları yapmamaları ve eski beslenme alışkanlıklarına geri dönmeleridir.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

1
Kişiye beslenme programı hazırladık