SİNEM TÜRKMEN

Uzman Diyetisyen

  1. Nutrition İstanbul
  2. Sinem Türkmen Uzman Diyetisyen
Sinem

ÖZGEÇMİŞ

Diyetisyen Sinem Türkmen, 1993 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Edremit Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2012 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimine başladı ve 2017 yılında onur derecesi ile mezun oldu.

Lisans eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitim ve projelere katıldı. 2014 yılında New York’da dil eğitimi aldı, 2016 yılında ise, Brezilya’da bir çocuk esirgeme kurumunda çocuk beslenmesi ve spor eğitimi görevlerini üstlenerek 2 ay boyunca gönüllü olarak çalıştı. Fransız Lape Hastanesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi, Q Food & Beverage ve Mamabus Catering gibi kurumlarda klinik, poliklinik, mutfak ve toplum beslenmesi alanlarında staj deneyimleri oldu ve çeşitli okullarda gönüllü olarak ilköğretim öğrencilerine beslenme eğitimi verdi, lise öğrencileri için seminerler düzenledi.

Lisans eğitiminden sonra, Acıbadem Üniversitesi’nde tezli yüksek lisans programına başlamıştır ve sporcu beslenmesi alanında çalışmalar yaparak eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Eylül 2018- Eylül 2019 yılları arasında BOB GYM Personal Coaching’de diyetisyen olarak görev almış, birçok sporcu ve bireye beslenme danışmanlığı vermiştir.

Ekim 2019 tarihi itibariyle Nutrition İstanbul Diyetisyen Kliniğimizde siz danışanlarına hizmet veriyor olacaktır.

NUTRİTİON İSTANBUL

EKİBİ

Sametyagli

Samet Yağlı

Kurucu ve Uzman Diyetisyen

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

Sinem

Sinem Türkmen

Uzman Diyetisyen

Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN