KİLO VERME

Uzman diyetisyen eşliğinde sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza düşmek ister misiniz?

  1. Nutrition İstanbul
  2. Kilo Verme
Kilo Verme

KİLO VERME PROGRAMLARI NEDİR ?

Kilo verme programları, vücut analiz cihazımızda yapılacak ölçüm sonucunda sizin yaşam tarzınıza uygun hazırlanan programları ve takip sürecini kapsayacaktır. Size uygun hazırlanan programlar bütçenize uygun, pratik, kolay hazırlanabilir ve yağ yakıcı diyet programlarını içerecektir.

Beslenme uzmanlarımızın takip ve motivasyonu ile diyetlere çok kolay uyum sağlayabilecek ve ideal kilonuza kalıcı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

NEDEN KİLO VERME PROGRAMLARI ?

Günlük alınan enerjinin harcanan enerjiden fazla olması durumunda, harcanamayan enerji vücutta yağ olarak depolanmaktadır. Fazla yağın vücutta aşırı birikmesi, yaşam kalitesini azaltırken birçok hastalığa da davetiye çıkartmaktadır.

Sağlığınızı tehdit eden problemlerden korunabilmek ve eski formunuza tekrar kavuşmak için Nutrition İstanbul diyetisyenlerinin hazırlayacağı programlarla sağlıklı bir şekilde zayıflayıp, ideal kilonuzu koruyabilirsiniz.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Ben İstanbul’a sağlık sorunlarım için geldim ve Sinem Hanım ile tanıştım. Şu kadarını söyleyeyim benim hayatımın dönüm noktası kendisiyle tanıșmamdır. Sadece sağlıklı kilo kaybı verdirmedi bana. Gençleştim adeta. Yeni bir “Hülya” var etti benden yahu. Abartığımı düşünen ve inanmayanlara eski ve yeni halimi gösterebilir kendisi. Izin veriyorum. Size ne iyi geliyor ne gelmiyor iğnesinden ipliğine kadar inceleyip, ilgileniyor ve uygulamanız için motive ediyor. Sinem hanımla yola bir çıkın hele, o yol hiç bitmesin isteyeceksiniz. Emin olun. 🙂

Bayan

Hülya Aytekin

Diyetisyen Sinem ile çalışarak 1-1,5 aylık süreçte kendimde ciddi bir değişim gördüğümü söyleyebilirim. Sadece kilo vermedim, sağlıklı bir insan oldum. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar beni mutlu etti. Motivasyonum düştüğünde Sinem’in desteğini hep hissettim. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki kendisi mesleğinde gerçekten çok iyi ve disiplinlidir. Onunla görüştüğünüzde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Bayan

Burcu Emrak

İşinde çok başarılı bir diyetisyen. Mesleki bilgi birikimi oldukça iyi. Kilolarımdan kurtulmak istediğimde eşimin sayesinde kendisini tanıma fırsatım oldu. Sayesinde 2 ayda 8 kg verdim. Bana yepyeni bir beslenme alışkanlığı kazandırdı. Diyet yaptığım sürece sürekli beni neler yemem gerektiği konusunda yönlendirdi. Gün içinde diyetime uyamadığım zamanlarda nasıl o günü dengelemem konusunda sorular sorduğumda anlık olarak geri bildirimlerde bulunarak diyetime sadık kalmamda yardımcı oldu. Kendisine bu sebeplerden dolayı teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.

Avatar5

Erdal Küçük

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

EKİBİMİZ

Sametyagli

SAMET YAĞLI

KURUCU VE UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

Sinem

SİNEM TÜRKMEN

UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN