KİLO VERME

Uzman diyetisyen eşliğinde sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza düşmek ister misiniz?

  1. Nutrition İstanbul
  2. Kilo Verme
Kilo Verme

KİLO VERME PROGRAMLARI NEDİR ?

Kilo verme programları, vücut analiz cihazımızda yapılacak ölçüm sonucunda sizin yaşam tarzınıza uygun hazırlanan programları ve takip sürecini kapsayacaktır. Size uygun hazırlanan programlar bütçenize uygun, pratik, kolay hazırlanabilir ve yağ yakıcı diyet programlarını içerecektir.

Beslenme uzmanlarımızın takip ve motivasyonu ile diyetlere çok kolay uyum sağlayabilecek ve ideal kilonuza kalıcı bir şekilde ulaşmış olacaksınız.

NEDEN KİLO VERME PROGRAMLARI ?

Günlük alınan enerjinin harcanan enerjiden fazla olması durumunda, harcanamayan enerji vücutta yağ olarak depolanmaktadır. Fazla yağın vücutta aşırı birikmesi, yaşam kalitesini azaltırken birçok hastalığa da davetiye çıkartmaktadır.

Sağlığınızı tehdit eden problemlerden korunabilmek ve eski formunuza tekrar kavuşmak için Nutrition İstanbul diyetisyenlerinin hazırlayacağı programlarla sağlıklı bir şekilde zayıflayıp, ideal kilonuzu koruyabilirsiniz.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Samet Bey’le bir yöneticimin vasıtası ile tanıştım. Güleryüzü, pozitif yaklaşımı ve ihtiyacınız olduğu her anda sorularınıza cevap vermesi size özel bir hasta olduğunuzu hissettiriyor. Samet Bey, sadece zayıflatmayı değil bireyin sağlıklı yaşama giden yolda beslenme alışkanlıklarını yeniden değerlendirmesini ve kendi vücudunun doğrularını bulmasını sağlıyor. 2 aydır kendisinin danışanıyım ve 93,5 kg.’dan 81,5 kg’ya inerek 2 ay gibi kısa bir sürede 12 kg verdim. Hatta bir dostuma şimdiden ismini de tavsiye ettim:) Bence kişinin diyetisyenine güvenmesi ve verdiği listelerin kendine özel olduğunu bilmesi çok çok önemli. Samet Bey, işini gerçekten severek yapan ve başarıya ulaşmanızı sağlayacak biri…

Bayan

Aslı Şimşek

Samet Bey’i Instagram’da şans eseri gördüm. Paylaşımlarına baktığımda birlikte bu işi başarabileceğimize inandım. Paylaşımlarını gördükten sonra hiç zaman kaybetmeden randevu aldım. Kendisi başta çok samimi ve bilgili. Başlayalı 9 hafta oldu ve 14 kilo gitti bile. Bu sonuç benim kadar kendisinin de başarısıdır. Özverisi, bilgisi, motivasyonu sayesinde bu süreçte hiç zorlanmadan ve sıkılmadan ilerlemekteyim. Bunca yıl diyetisyenlere gittim birçok yol denedim ama hiçbirinde Samet beyle yakaladığımız başarıya yaklaşamadım. Kilo verme konusunda en umutsuz olduğum noktada Samet bey bana en büyük güveni ve desteği verdi. Her hafta kendisiyle görüştükten sonra aldığım güzel sonuçlar sayesinde inancım ve mutluluğum artıyor. Eğer gerçek bir uzman desteği alıp, bu süreci keyifle atlatmak istiyorsanız kesinlikle Nutrition İstanbul en doğru adrestir.

Bayan

Ahsen Kösdağ

Samet beye bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Çok diyet denemem oldu ama başaramamıştım. 135 kiloda başladığımız diyet maceramız 75 kiloya düşerek sonlandı. Toplam 60 kilo! Samet beyin güler yüzü müthiş pozitif yönü motive ediyor haftalık kontrollerime büyük mutlulukla gidiyorum. Önceden kilo vereceğime hiç inanmazdım ama şimdi Samet Yağlı hayatıma harika dokunuşlarla özgüvenimi yükseltti. Samet bey iyi ki hayatımdasınız. Her şey için çok çok teşekkür ederim

Avatar5

Yunus Emre Terzioğlu

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN