HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

  1. Nutrition İstanbul
  2. HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI
Kilo Verme Programları Nedir

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Ciltteki ölü derinin ciltten atılması, hücre yenilenmesinin hızlanması, deri altındaki elastin ve kolajen liflerinin arttırılması için ayda 1 kez hydrafacial cilt bakımı yapılmalıdır.

Cilt yüzeyinde ölü deri, yağ butonları, nemsizlik, serum dengesizliğinin düzeni için her cildin cilt bakımına ihtiyacı vardır.

Cildin ihtiyacına göre ürünler kullanılmalıdır. Hydrafacial cilt bakımı ortalama 1 saat sürmektedir .Bakım yaptırdıktan sonra uzmanın önerdiği ürünlere evde de devam etmek gerekmektedir.

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Birkaç kez kendi başıma kilo almayı denedim. Ama sadece biraz göbek çıktı. Vücudumun geri kalan yerleri aynıydı. Nutrition İstanbulu iş yerime giderken görüyordum. Randevu aldım ve kilo alma diyetine başladık. Diyeti aldığımda önceden nasıl yanlış kilo almaya çalıştığımıda görmüş oldum  48 kilodan 53 kiloya çıktım ki bu benim için imkansız bişeydi. Çok teşekkürler güleryüzünüz ve desteğiniz için.

Bayan

Kamuran Eser

Arkadaşlarım Samet beye zayıflamaya gidiyorlardı. Bir gün bende eşlik ettim onlara. Kilo da aldırıyor musunuz dediğimde elbette dedi ve o gün başladık. Hem spora teşvik etti hem düzenli beslendim ve sonuç belkide 10 yıldır görmediğim 7 kilo üzerinde. Hem kas aldım hem dengeli bir şekilde yağlandım. Şimdi kilomuzu koruyoruz.

Avatar5

Erkan Baylav

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

EKİBİMİZ

Sametyagli

SAMET YAĞLI

KURUCU VE UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

Sinem

SİNEM TÜRKMEN

UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN