G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI

  1. Nutrition İstanbul
  2. G5 Bölgesel incelme ve Sıkılaşma Programları
G5 Selülit Masajı 2

G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI NEDİR ?

Ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

G5 programları, vücudun her bölgesine uygulanabilir. Kişiye özel bir program belirlenir. Uzman Estetisyenimizle ihtiyacınıza yönelik şekilde 8-10-15 seans arasında uygulanır. Her seans 20-25 dakika sürmektedir.

NEDEN G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI ?

Selülit oluşumunu engelleyerek, mevcut selülit sorununun giderilmesinde kullanılır.Kan dolaşımının hızlanmasını sağlar, kasları güçlendirir.

Kronik kas ağrıları ve spazmları giderir. Cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyet kazandırır. Vücudu sıkılaştırır. Metabolizmayı hızlandırır. Kronik yorgunluğu giderir. Bölgesel dolaşımı düzenler. Toksin atımını sağlar. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini destekler, arttırır.

Yağ yakımını hızlandırır. Bölgesel zayıflama sağlar. Belirlenen programa göre haftada 1 veya 2 seans olarak yapılmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için 0549 222 0 222

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN