G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI

  1. Nutrition İstanbul
  2. G5 Bölgesel incelme ve Sıkılaşma Programları
Kilo Verme Programları Nedir

G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI NEDİR ?

Ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

G5 programları, vücudun her bölgesine uygulanabilir. Kişiye özel bir program belirlenir, ihtiyaca yönelik şekilde 8-10-15 seans arasında uygulanır. Her seans 20-25 dakika sürmektedir.

NEDEN G5 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA PROGRAMLARI ?

Selülit oluşumunu engelleyerek, mevcut selülit sorununun giderilmesinde kullanılır.Kan dolaşımının hızlanmasını sağlar, kasları güçlendirir.

Kronik kas ağrıları ve spazmları giderir. Cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyet kazandırır. Vücudu sıkılaştırır. Metabolizmayı hızlandırır. Kronik yorgunluğu giderir. Bölgesel dolaşımı düzenler. Toksin atımını sağlar. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini destekler, arttırır.

Yağ yakımını hızlandırır. Bölgesel zayıflama sağlar. Belirlenen programa göre haftada 1 veya 2 seans olarak yapılmaktadır.

Elma Kilo Verme

NEDEN

NUTRITION İSTANBUL

Uzman Ekip

Tamamı uzman diyetisyenlerden oluşan Nutrition İstanbul ekibi ile ideal kilonuza en sağlıklı yöntemlerle ulaşmaya varmısınız

Kişiye Özel

Beslenme programlarımızı, veri analizleri sonucu size özel olarak hazırlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Dünyanın neresinde olursanız olun ister yüz yüze isterseniz de online diyet hizmetimiz ile yanınızdayız

7/24

Yalnızca seanslarda değil, gün içinde de beslenme adına aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için telefon / what’s up desteği ile de yanınızdayız.

Yüksek Motivasyon

Uzmanlarımızın bilgisi ve desteğiyle, hizmet aldığınız süre boyunca motivasyonunuzu hep yüksek tutacaksınız.

Yüksek Teknoloji

Kliniğimizde yer alan vücut analiz cihazları, ileri Bia teknolojisine sahip olup 42 adet empedans değerinizi görebileceksiniz.

DANIŞAN

DENEYİMLERİ

Birkaç kez kendi başıma kilo almayı denedim. Ama sadece biraz göbek çıktı. Vücudumun geri kalan yerleri aynıydı. Nutrition İstanbulu iş yerime giderken görüyordum. Randevu aldım ve kilo alma diyetine başladık. Diyeti aldığımda önceden nasıl yanlış kilo almaya çalıştığımıda görmüş oldum  48 kilodan 53 kiloya çıktım ki bu benim için imkansız bişeydi. Çok teşekkürler güleryüzünüz ve desteğiniz için.

Bayan

Kamuran Eser

Arkadaşlarım Samet beye zayıflamaya gidiyorlardı. Bir gün bende eşlik ettim onlara. Kilo da aldırıyor musunuz dediğimde elbette dedi ve o gün başladık. Hem spora teşvik etti hem düzenli beslendim ve sonuç belkide 10 yıldır görmediğim 7 kilo üzerinde. Hem kas aldım hem dengeli bir şekilde yağlandım. Şimdi kilomuzu koruyoruz.

Avatar5

Erkan Baylav

RAKAMLARLA

NUTRITION İSTANBUL

0
KİŞİYE HİZMET VERDİK
0
BESLENME PROGRAMI HAZIRLADIK
0
KİLO VERDİRDİK

EKİBİMİZ

Sametyagli

SAMET YAĞLI

KURUCU VE UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Samet Yağlı, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

Sinem

SİNEM TÜRKMEN

UZMAN DİYETİSYEN

Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Nutrition İstanbul Levent şubesinde hizmet vermektedir

ONLİNE DİYET

İdeal kilonuzu en sağlıklı yollardan ulaşmak için ilk adımınızı şimdi atın !

Menü
BİLGİ FORMU
BİZ SİZİ ARAYALIM
HEMEN ARAYIN